Aktualności

W minionym tygodniu, dnia 29 listopada, uczestniczyliśmy w spotkaniu w MRiRW dotyczącym problemu zagospodarowania odpadów pochodzących z produkcji rolnej. Na spotkaniu poza przedstawicielami MRiRW i MKiŚ obecni byli również reprezentanci Federacji Gospodarski Żywnościowej RP, Krajowej Rady Izb Rolniczych oraz Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin.


Więcej informacji

Członkowie POLSOR pełnią rolę nie tylko dystrybutorów zaopatrujących rolników w środki do produkcji. Wiele firm członkowskich wprowadza na rynek własne rozwiązania: środki ochrony roślin, biopreparaty, nawozy. Dlatego w dniu 20 wrześnie br. licznie uczestniczyliśmy w spotkaniu dotyczącym rejestracji środków ochrony roślin, zorganizowanym przez Departament Hodowli i Ochrony Roślin MRiRW.


Więcej informacji

W dniu 29 czerwca w Jachrance doszło do spotkania przedstawicieli Polsor i Grupy Azoty.


Więcej informacji

W dniu 21 czerwca odbyła się Rada Konsultacyjna przy Głównym Inspektorze Ochrony Roślin, której Polsor jest członkiem.


Więcej informacji

W dniu 13 czerwca Dyrektor biura Piotr Godlewski uczestniczył w spotkaniu Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi poświęconej sytuacji na krajowym rynku nawozowym. Zabrał głos w debacie prezentując stanowisko Polsor w kwestii sytuacji na rynku nawozów Treść oświadczenia można przeczytać poniżej.


Więcej informacji